ARIA Tagastus

АРИЯ 

.
22. veebr 2020 20:00:00
SKU
aria

Alates 19,99 €

Kuni 35,00 €

ARIA LIVE Cathouse 22.02.2020

NB! По обоюдной договоренности с Группой 9.01.2020 приняли решение отменить данное мероприятие и вернуть купленные билеты!

Причина: Два раза был перенесен Рокфест/ по причине споров с НТД на данный момент спор закончен /в нашу пользу/и мы приняли решение отменить данное мероприяти чтобы дать клиентам успакоится из-за переносов мероприятия и дать себе время привести дела в порядок. С групой оговорили что весной наметим новую дату для мероприятия и оповестим всех наших клиентов об этом!

Для возрата билетов просим написать письмо нам на емаил info@mjproduction.ee к письму приложить билеты, платежку и ваши реквизиты!

Приносим извинения за неудобства! 

NB! Kooskõlastades bändiga olukorda 9.01.2020 otsustasime tühistada antud üritus ning tagastada ostetud piletite eest raha!

Põhjus: Kaks korda oli edasi lükkatud RockFest /põhjuseks vaidlus MTA-ga, antud hetkeks on vaidlus läbi ning on olemas otsus meie kasuks. Otsus tühistamiseks ei tulnud kergelt aga otsustasime kuna oleks vaja aega nii meile kui ka meie klientidele maha rahunemiseks ning asjade korda ajamiseks. Bändiga suheldes lepisime kokku, et kevadel võtame nendega uuesti ühendust ning lepime kokku uue päeva  millal saaks antud üritust korraldada ning tulemusest teavitame meie kliente! 

Piletite tagastamiseks tehke nii: Saatke meile e-kiri aadresil: info@mjproduction.ee ning kirjas lisage maksekorraldus, teie piletid ning teie panga andmed!

Vabandame ebamugavuste pärast!

 

NB! FACE CONTROL!

✓ NB! vanusepiirang 
✓ Üritus toimub vene keeles
✓ Uksed avatakse 18:00
Ürituse kestvus: 20:00-23:00

Info: info@mjproduction.ee

Tel:+37258441398

 

 

Toimumiskoht Cathouse Concert Hall
Aadress Tartu mnt 17, Tallinn
Cathouse Concert Hall