UUDISED

 1. Piirangud tõid muudatusi ürituste kavas

  Piirangud
  Seoses piirangutega, teeme kavas muudatusi!
  23.04.2021 RASA
  1.05.2021 Ruki Vverh. Turbomoda, Igoryok
  21.05.2021 NILETTO
  Loe lisaks »
 2. MJ LIVE koos venemaa megapopulaarse duoga "RASA"

  MJ LIVE koos venemaa megapopulaarse duoga "RASA"

  14.01.2021- MJProductioni kontoris heliseb kokkulepitud ajal Skype sissetulev kõne ning vastu võttes näeme särasilmseid Vitja ja Dasha nägusid. Ühendus populaarse venemaa paarist duoga "RASA" on olemas. Olles kursis viimaste sündmustega uurime ja õnnitleme neid kohe pere juurdekasvu puhul. Nimelt Oktoobris aastal 2020 nägi esimest korda ilmavalgust nende pisitütar. Uurides kuidas lapsega meelelahutuses olla on vastasid nad, et midagi väga keerulist ei ole ja toetavad vanemad on neile abiks.
  Üllataval kombel suutis duo teha ka kontserdi ajal kui Dasha oli veel 8.ndat kuud lapseootel. Vastuseks küsimusele "Kas soovite veel lapsi?" saime "Oi palun ei"

  Grupp esineb Tallinnas, ööklubis Cathouse 12.02.2021!

  Vitja ja Dasha on olnud koos 4 aastat. Alguses oli neil vaid suur armastus ja suured tulevikuplaanid. Mida aeg edasi seda reaalsemaks kõik muutus ning lõpuks sündis duo nimega "RASA". Tänaseks on duo kasvanud megapopulaarseks. Tuues näiteks nende laul

  Loe lisaks »
 3. MJProduction aasta 2020 kokkuvõte

  MJProduction aasta 2020 kokkuvõte

  MJProduction võtab aasta 2020 kokku. Selles leidub nii häid kui halvemaid hetki. Lisaks eemaldavad nad oma kattevarju mõningatelt 2021 aasta plaanidelt.

  Aasta 2020 oli kõigile väga pöörane ja ettearvamatu aasta. Saime näha nii vihmametsa põlenguid kui ka WC paberi hullust. Kõigerohkem mõjutas meid suur koroona pandeemia. Inimesed ei tohtinud lahkuda kodudest, ranged piirangud ettevõttetele ja valitsuses olev segadus toetusmeetmete haldamiseks ja nii edasi.

  MJProductionil oli 2020 aastal planeeritud 9 kontserdit millest toimus vaid 2. Nendeks olid 21.Veebruaril toimunud Morgernshterni kontsert

  ja 04.Septebril toimunud NILETTO kontsert

  "Ootame suurima huviga mida see uus aast toob meile. Ennustada ja ette planeerida on peaaegu võimatu. Hetkel oleme saanud kevael kahe kuu palgahüvitise ja 2020 aasta lõpus digilahenduste toetuse. Üldiselt on suur segadus mis üldse meelelahutus maailmaga edasi saab. Toetusi ja hüvitisi jagatakse nii nagu tahetakse sellest sektorist lahti saada samal ajal kui piiranguid kehtestatakse aina rohkem. Nagu ka Hr. Helme uudistes mainis pole neil poliitilist isu tegeleda turismi ja meelelahutusega. Valitsus ei söanda keskenduda murekohtadele vaid peab hetkel tähtsamaks teisi asju. Suur osa meelelahutus kohti panevad uksed lõpuks lihtsalt kinni ja need kes suudavad ellu jääda on saanud väga suure löögi. Eks enne ei olegi seda näha kui piirangud läbi saavad ja rahvas hakkab märkama, et reedel plaane tehes teie lemmik klubi või restoran on lihtsalt kinni ning tuleb jääda koju kuna see koht mis on lahti on juba puupüsti rahvast täis." räägib MJProduction projektijuht Aiko Henry Austrin.

  Plaanid uueks aastaks-

  Vaatamatta suurtele löökidele ja ürituste edasilükkamistele ei anna MJProduction alla. Nad kergitavad natukene oma kattevarju ja räägivad mis plaanid on neil uueks aastaks.

  Piletimüügi platvorm- Olles ise kontserdite korraldajad on iga kontserdi lahutamatu osa piletimüük kuid tihtipeale on piletimüügi platvormidel tingimuseks, et väljamaksed toimuvad peale ürituse tomumist. MJProduction on üritusi korraldades käinud läbi nii tulest kui ka veest ning võtab asja ise kätte.

  MJProductioni juht Jüri Mets kommenteerib plaani selliselt "Nähes ise kui palju muudaks selline lahendus nagu meil on organisaatori elu lihtsamaks otsustasime käed lüüa ühe süsteemide arendajaga ja töötame hetkel välja süsteemi meie kodulehele kus on võimalik korraldajatel panna müüki oma üritus. Suureks erinevuseks on see, et väljamaksed toimuvad regulaarselt iga kuu alates ürituse müüg

  Loe lisaks »
 4. Töötame teie heaks! Võimalusel, toeta meid ostes endale või sõbrale kingituseks multi-pilet!

  Töötame teie heaks! Võimalusel, toeta meid ostes endale või sõbrale kingituseks multi-pilet!

  Kallid sõbrad! Jõulude ja aastavahetuse eel annab Mjproduction teile ainulaadse võimaluse osta oma lähedastele kingituseks parima hinnaga Multi-pileti! Ja vaatamata iga-sugu koronadele Oleme koos! Töötame teie heaks, kõik kontserdid toimuvad kohe, kui valitsus selleks loa annab! Võimalusel, toeta meid! Ostke endale või sõbrale kingituseks multi-pilet. Täname Teid.

  Ilusad saabuvaid pühi.

  Loe lisaks »
 5. Kallid sõbrad! Tänu valitsuse täna kehtestatud piirangutele oleme sunnitud "Dabro" ürituse edasi lükkama 6. märtsini 2021!

  Kallid sõbrad! Tänu valitsuse täna kehtestatud piirangutele oleme sunnitud "Dabro" ürituse edasi lükkama 6. märtsini 2021!

  Kallid sõbrad!
  Tänu valitsuse täna kehtestatud piirangutele oleme sunnitud "Dabro" ürituse edasi lükkama 6. märtsini 2021!
  Vabandame siiralt ebamugavuste pärast.
  Loodame teie mõistvale suhtumisele! Kõik piletid kehtivad, samuti on teil võimalus pileti eest raha tagasi saada või vahetada multi-pileti vastu!

  Loe lisaks »
 6. MULTI-PILET Lahendus pandeemia kimbus olevatele üritustele

  MULTI-PILET Lahendus pandeemia kimbus olevatele üritustele

  MJProduction leidis lahenduse probleemile mis vaevab paljusi praegusel koroona ajal. 

  Nimelt on meelelahutus maailmas tekkinud suur auk kuna kliendid ei tea kas üritused ikka toimuvad või jäetakse need viimasel hetkel ära. Teiselt poolt ei korraldata üritusi kuna korraldajad ei ole kindlad kas üritus tohib toimuda sellisel muutuval ajal ja kas kliendid üldse soetavad endale pileti.

  Reklaamitakse huvitavaid üritusi ja kontserte millele tahaks minna aga ei olda kindel. Samas kui liiga hilja peale jätta asi siis kas üldse jätkub pileteid kuna piletid on ju piiratud?

  MJProduction leidis lahenduse - MULTI-PILET

  MULTI-PILET on pilet mis kehtib kõikidel MJProductioni poolt korraldatavatel üritustel.

  Ostad pileti ja valid ise millisele üritusele lähed. 

  Selle piletiga jääb ära mure "Mis saab siis kui üritus jääb ära" kuna sellisel juhul saate valida lihtsalt teise meelejärgi oleva ürituse ja sama piletiga sinna minna. Samamoodi isegi kui te otsustate ürituse päeval, et teil ei ole ikkagi peo tuju, võite südamerahuga minematta jätta ja valida endale teine üritus teisel päeval. Lihtsalt võta pilet endaga kaasa ja näita seda sissepääsus.

   

  MJProduction kommenteerib omalt poolt "Me saame aru klientide dilemmast. Uudistest midagi head ei tule ja ükshaaval jäetakse üritusi ära. Multi-pilet annab võimaluse kliendile valida ise millisele meiepoolt korraldatud üritusele minna soovib ning kui üritus tõepoolest ära jääb ei kaota pilet kehtivust. Pilet kehtib 1 aasta ja ainult ühel kliendipoolt valitud üritusel. Meie omaltpoolt saame oma tegevusega piirangute raames jätkata ja korraldada üritusi. Kindlasti mainime, et piirangu piirmääraks on 250 inimest. See tähendab kes ees see mees. Üritusele saame sisse lasta 250 inimest kellest eelisõigus sissepääsemiseks on konkreetse ürituse pileti omanikul. Me oleme ka varem koroona ajal välis artistiga ürituse teinud ning seetõttu oleme veidi rohkem sellega tuttavad kui teised korraldajad kuna olime ja oleme siiani ainukesed kes suutsid seda teha ."

  Loe lisaks »
 7. Kui väsitatav on see kahe perselisus! Üks saab ja teised "imevad"!

   Kui väsitatav on see kahe perselisus! Üks saab ja teised "imevad"!

  Vabandan sõnavara pärast, kui see kellelegi haiget teeb, kuid ei väljenda end teisiti!

  Alustuseks, vastavalt valitsuse määrusele

  https://www.riigiteataja.ee/akt/309102020002?leiaKehtiv Vabariiki sisenemisel töö tegemiseks pole piiranguid ja artistid tulevad esinema! (Esinemine on tasustatav töö!).
  Seetõttu vabandage aga mis "artiste ei lasta riiki", see on täielik bluff.
  Kuni novembri keskpaigani ei olnud istekohtadega saalides piiranguid.
  Hetkel on klubides kuni 250inimest piirangute kohaselt, mitte rohkem kui 50% mahutavusest!

  Loe lisaks »
 8. Rahas ei pea kõik kinni olema - MJProduction annetas 500 piletit vähekindlustatud peredele

  Rahas ei pea kõik kinni olema - MJProduction annetas 500 piletit vähekindlustatud peredele

  Nagu Reklaam ütles "Midagi sellist pole Eestis varem nähtud". Paremini ei oleks saanudki seda kirjeldada.

  Aasta on 2017 ja kuupäevaks 30. Detsember. Jõuluvana on juba ära käinud kuid tallinas pole imede toimumine veel lõppenud. Kell 16.00 hakkavad inimesed kogunema Tondiraba jäähalli, et näha midagi mis võtab neid sõnatuks. Kella 18.00 pole enam mitte ühtegi vaba kohta.

  Saali täidavad rõõmsate laste õhinal hääled ja silmailu pakkuvad sätendavad mänguasjad. Kui lööb esimene muusikanoot tekib saalis haudvaikus ning algab Alice Imedemaal Jääshow.

  Vaata lähemalt videost:

  Jõuluimeks saab ka pidada fakti, et ürituse korralda

  Loe lisaks »
 9. MIS TOIMUB?! Koroona lööb laineid ja neil surfab MJProduction

  MIS TOIMUB?! Koroona lööb laineid ja neil surfab MJProduction

  Koroonapandeemia on oma tipphetkel kuid see ei tundu mõjutavat MJProductionit.
  Ajal kus riigid sulgevad oma riigipiire, riigisiseselt kehtestatakse erinevaid piiranguid ja reegleid, korraldab MJProduction klubikontserdi.

  Praegu ei saa riigis korraldada üritust kus oleks üle 500 inimese kuid see arv käib väliürituse kohta. Statsionaarsete istekohtadega avalikku üritust on võimalik teha kuni 400 inimesega ning kui on soov teha muud üritust on piirmääraks 250.

  See tähendab meelelahutus maailmale suurt lööki.
  Artistidel pole kuskil esineda ja kontserdikorraldajatel pole mõttet üritusi nii väikse publiku arvuga teha. Lisaks on piirang ka ööklubidel mille lahtioleku aeg on piiratud kuni kella 12.00-ni öösel. Ühesõnaga on olukord väga lootusetu.

  Kuid sellest hoolimatta toimus 04.09.2020 klubis Cathouse kontsert. Siis oli saali täituvuspiiranguks 50%.
  Pange tähele, tegu ei olnud niisama kontserdiga vaid artist NILETTO on venemaalt mis tähendab ka riigipiiri ül

  Loe lisaks »
 10. MJ YoungFest 2019 - Laste ahistamine ja hambusse jäänud Ecstasy

  MJ YoungFest 2019 - Laste ahistamine ja hambusse jäänud Ecstasy

  MJ Youngfest festival on saanud endale Eestis palju kuulsust, seda nii heas kui ka halvas mõttes. Nagu igal artistil on oma publik on ka igal festivalil om sihtgrupp. Kuid ei saa olla ühte ilma teiseta millepärast on ka MJ YoungFestil oma mittetoetajate grupp.

  06.12.2019 toimus Tallinnas, Tondirabajäähallis MJ YoungFest2019 mida saatis paaripealine pikett mis koosnes rahulolematutest MTÜ Eesti Vanemae esindajatest. Esindajad olid niivõrd mures oma laste moraali, eetika ja tuleviku pärast, et ei pidanud paljuks nimetada MJ YoungFesti organisaatoreid lastehistajateks. Sellekohta saad täpsemalt lugeda siit

  MJProduction tuletab meelde, et vanemad kes soetavad oma alaealisele lapsele ürituse pileti, peaks enne ise tutvuma ürituse kava ja sisuga.

  Mis juhtus täpsemalt, loe siit

  Loe lisaks »
Leht