Igakuised arhiivid: Detsember 2020

 1. Töötame teie heaks! Võimalusel, toeta meid ostes endale või sõbrale kingituseks multi-pilet!

  Töötame teie heaks! Võimalusel, toeta meid ostes endale või sõbrale kingituseks multi-pilet!

  Kallid sõbrad! Jõulude ja aastavahetuse eel annab Mjproduction teile ainulaadse võimaluse osta oma lähedastele kingituseks parima hinnaga Multi-pileti! Ja vaatamata iga-sugu koronadele Oleme koos! Töötame teie heaks, kõik kontserdid toimuvad kohe, kui valitsus selleks loa annab! Võimalusel, toeta meid! Ostke endale või sõbrale kingituseks multi-pilet. Täname Teid.

  Ilusad saabuvaid pühi.

  Loe lisaks »
 2. Kallid sõbrad! Tänu valitsuse täna kehtestatud piirangutele oleme sunnitud "Dabro" ürituse edasi lükkama 6. märtsini 2021!

  Kallid sõbrad! Tänu valitsuse täna kehtestatud piirangutele oleme sunnitud "Dabro" ürituse edasi lükkama 6. märtsini 2021!

  Kallid sõbrad!
  Tänu valitsuse täna kehtestatud piirangutele oleme sunnitud "Dabro" ürituse edasi lükkama 6. märtsini 2021!

  Loe lisaks »
 3. MULTI-PILET Lahendus pandeemia kimbus olevatele üritustele

  multipilet

  MJProduction leidis lahenduse probleemile mis vaevab paljusi praegusel koroona ajal. 

  Nimelt on meelelahutus maailmas tekkinud suur auk kuna kliendid ei tea kas üritused ikka toimuvad või jäetakse need viimasel hetkel ära. Teiselt poolt ei korraldata üritusi kuna korraldajad ei ole kindlad kas üritus tohib toimuda sellisel muutuval ajal ja kas kliendid üldse soetavad endale pileti.

  Reklaamitakse huvitavaid üritusi ja kontserte millele tahaks minna aga ei olda kindel. Samas kui liiga hilja peale jätta asi siis kas üldse jätkub pileteid kuna piletid on ju piiratud?

  MJProduction leidis lahenduse - MULTI-PILET

  MULTI-PILET on pilet mis kehtib kõikidel MJProductioni poolt korraldatavatel üritustel.

  Ostad pileti ja valid ise millisele üritusele lähed. 

  Selle piletiga jääb ära mure "Mis saab siis kui üritus jääb ära" kuna sellisel juhul saate valida lihtsalt teise meelejärgi oleva ürituse ja sama piletiga sinna minna. Samamoodi isegi kui te otsustate ürituse päeval, et teil ei ole ikkagi peo tuju, võite südamerahuga minematta jätta ja valida endale teine üritus teisel päeval. Lihtsalt võta pilet endaga kaasa ja näita seda sissepääsus.

   

  MJProduction kommenteerib omalt poolt "Me saame aru klientide dilemmast. Uudistest midagi head ei tule ja ükshaaval jäetakse üritusi ära. Multi-pilet annab võimaluse kliendile valida ise millisele meiepoolt korraldatud üritusele minna soovib ning kui üritus tõepoolest ära jääb ei kaota pilet kehtivust. Pilet kehtib 1 aasta ja ainult ühel kliendipoolt valitud üritusel. Meie omaltpoolt saame oma tegevusega piirangute raames jätkata ja korraldada üritusi. Kindlasti

  Loe lisaks »