Boris Brejcha

"Fckng Serious"-Maailmakuulus tehnomaastiku sümbol Boris Brejcha tuleb 24.06.2022 Eestisse!

1981. aastal sündinud Boris Brejcha alustas muusikahariduse omandamist lapsepõlves. Tema kaks esimest väljaannet 2006. aastal, “Monster” ja “Yellow Kitchen” ilmusid Berliini plaadifirma Autist Records alt. Paar EP-d hiljem kolis Boris Autist Recordsist Harthouse'i. Lugudega nagu “Die Maschinen Sind Gestrandet” ja “Lost Memory” ühendas ta oma ainulaadse kõla maksimaalse variatsiooniga. Selle tulemusena sai temast elektroonilise muusika ajakirja Raveline "erandlik talent 2007". Boris lõi 2007. aastal ka oma teise varjunime nimega "ANNA" ja avaldas Autist Recordsis mõned murrangulised väljaanded. Pärast nelja aastat tuuritamist, kolme albumit ja palju singleid sai Borisest tänapäeva klubimaastikul pidev lemmik. Oma ambitsiooni ja sooviga uute ja eksperimentaalsete muusikasuundade järele ta näitab oma publikule ikka ja jälle, kui põnev võib minimal techno olla – nii palju enamat kui lihtsalt korduvate ja puristlike elementide kooslus.

"High-Tech Minimal" (Kõrgtehnoloogiline miinimum)
Boris lõi 2012. aastal oma muusikažanri “High-Tech Minimal”, mida on sageli nimetatud “homse intelligentseks muusikaks”. Pärast seitset aastat koostööd Harthouse ja oma neljandat albumit "Feuerfalter" asutas Boris oma plaadifirma nimega "Fckng Serious". Koos oma parimate sõprade Ann Clue'i ja Deniz Buliga tahavad nad oma arvamust levitada heast muusikast ja tõsistest pidudest üle maailma.

“Fckng Serious”
2016. aasta alguses tuli Boris välja oma 5. albumiga nimega “22”. Tema uskumatu kirg muusika vastu koos pikaajalise kogemusega erinevate žanrite produtsendina
sulandub sellesse eksklusiivselt eristuvasse ja väga erilisse helisse. Lisaks lõi Boris oma show "Boris Brejcha In Concert", mida ta mängis esmakordselt Brasiilias 2016. aastal.
Need sündmused, sünkroonitud visuaalide, tema Jokeri maski ja muusika kombinatsioon, on eriline ja ainulaadne kogemus.
2017. aastal oli Fckng Serious esimene elektroonilise muusika plaadifirma, mis korraldas Euroopa bussituuri koos kogu meeskonnaga, kes sõitis Nightlineriga läbi Euroopa, et mängida 12 päeva jooksul 10 etendust. Nagu ehtsad rokkstaarid! Vaid aasta hiljem nägime ka Borissi väga oodatud debüüti Tomorrowlandil, Exit Festivalil ja legendaarsel Time Warpil. Teine väljamüüdud bussituur, seekord läbi Prantsusmaa, osutus taas edukaks. Üldiselt ei muutunud asjad rahulikumaks, vaid veelgi suuremaks kui kunagi varem.

Borisi edulugu sai 2019. aastal veelgi tõuke. Ta naudib juba superstaari staatust kogu maailmas, kuid sellest veel ei piisa. Ta müüs USA-s välja tohutud klubid mõne minuti jooksul ja peaaegu kõik teavad teda. Ilma temata on tehnomaastikku võimatu ette kujutada ja ta on seal oma koha välja teeninud. 2019. aastal ilmus palju uusi singleid ja tema kuulajate arv rääkis palju. Alates 2019. aastast on Boris sõlminud lepingu ka tuntud plaadifirmaga “Ultra Music”. Tema muusikat on kõlanud ka raadios. Spetsiaalselt loodud “Boris Brejcha kontserdil” etendustega täitis ta probleemideta tohutud saalid kuni 15 000 inimesega.
2020. aastal algab tema edulugu veelgi paljulubavamalt kui eelmisel aastal. Aastat alustas ta kauaoodatud albumiga “Space Diver” ja ta on juba esinenud Saksa televisioonis jutusaates. Tema nimi ehib juba arvukalt kuulsaimate festivalide koosseise üle maailma. USA, Brasiilia, Argentina, Itaalia, Hispaania, Tšiili, Colombia on vaid mõned neist riikidest, kus Boris sel aastal taas esineb. Lisaks dokumentaalfilmile tema elust
sel aastal ootame palju uusi üllatusi.

 

Boris Brejcha Tomorrowland 2018