INSTASAMKA Tallinnas, ööklubis MJClub 09.12.2022

Juba sellel talvel, 09.12.2022 esineb Tallinna ööklubis MJClub skandaalne INSTASAMKA!

Elulugu
Tuleviku artist, Daria Zoteejeva, sündis 11.mail 2000.a Tobolskis. Oma muusikalist karjääri hakkas ta looma juba noorelt, 
hüljates kooli ning pühendades kogu oma aja unistuste täitmisele. Enne koolist loobumist kannatas nooruk koolikiusamise all, kuid see ei murdnud teda vaid tegi ta tugevamaks.  Peale ettevõtjatest vanemate lahkuminekut kolisid nad koos ema ja noorema õe Ritaga Tšehhovi ning seejärel Moskvasse. Otsides võimalusi iseseivalt hakkama saamiseks,  hakkas Daria tegelema sotsiaalmeediaga. 2016 aastal lõi ta endale Instagrami konto, kus hakkas jagama oma jälgijatele pilte enda elust ja tegemistest. Kuna tema jälgijaskond ei kasvanud nii kiiresti, kui ta oleks soovinud, muutis ta oma postituste sisu. Ta hakkas, pseudonüümi "President" alt, jagama lühikesi videoid enda seisukohast maailmas toimuvast. See tõi talle ka edu ning tema publik kasvas. Peagi muutis ta oma pseudonüümi "INSTASAMKA" ja lõi tegelaskuju, kes on väljakutsuv, bravuurne, ropp ning kelle imagost ei saa  kõrvale jätta pikad küüned ning tätoveeringud. Tema publikule meeldib see ja tänaseks on tal 5,4 miljonit jälgijat Instagramis.

Karjäär
Alates 2019. aastast on Instasamka tegelenud ka muusikaga ja hakkas kirjutama lugusid, mis said fännidelt heakskiidu. Selle tulemusena andis ta samal aastal välja albumi "Born To Flex". Kuna tema sotsiaalmeedia kontod hakkasid veel rohkem populaarsust koguma, siis hakkasid need ka raha sisse tooma. See võimaldas Darial hakata rohkem reisima.  Tänu sellele ilmusid reisiblogid tema kontodele. Samal aastal ilmus ka teine album, nimega "Трипл малыш", mis saatis ta mööda Venemaad kontsert-tuurile. 
2021. aasta oli Instasamka isiklikus elus palju muutev. Nimelt tema poisssõber tegi Dariale kauaoodatud ettepaneku, leivad ühte kappi panna, millele staar vastas jaatavalt. Samuti ilmus aastal 2021 veel üks album, nimega "Семейный бизнес". See koosneb seitsmest laulust, sealhulgas "Бич плис", "Бейби лед" ja "Я люблю".

 

Kuulsaimad laulud:

"Lipsi Ha"

"Juicy"

"И ЧТОЭ"