mjproduction

14.01.2021- MJProductioni kontoris heliseb kokkulepitud ajal Skype sissetulev kõne ning vastu võttes näeme särasilmseid Vitja ja Dasha nägusid. Ühendus populaarse venemaa paarist duoga "RASA" on olemas. Olles kursis viimaste sündmustega uurime ja õnnitleme neid kohe pere juurdekasvu puhul. Nimelt Oktoobris aastal 2020 nägi esimest korda ilmavalgust nende pisitütar. Uurides kuidas lapsega meelelahutuses olla on vastasid nad, et midagi väga keerulist ei ole ja toetavad vanemad on neile abiks.
Üllataval kombel suutis duo teha ka kontserdi ajal kui Dasha oli veel 8.ndat kuud lapseootel. Vastuseks küsimusele "Kas soovite veel lapsi?" saime "Oi palun ei"

Grupp esineb Tallinnas, ööklubis Cathouse 12.02.2021!

Vitja ja Dasha on olnud koos 4 aastat. Alguses oli neil vaid suur armastus ja suured tulevikuplaanid. Mida aeg edasi seda reaalsemaks kõik muutus ning lõpuks sündis duo nimega "RASA". Tänaseks on duo kasvanud megapopulaarseks. Tuues näiteks nende laulu "Ptselovod". Laulul on üle 334 miljoni vaatamise ja üle 66 tuhande kommentaari.

Uurides neilt kas laul tähendab neile midagi ja kuidas see tekkis saime vastuseks, et laul on 'chillimisest' ja tekkis ta täiesti niisama.

Uurides kuidas on neid mõjutanud koroonapiirangud vastab duo, et kontserdeid on tunduvalt vähem ja loomulikult nad juba igatsevad lavalaudadel särada. Varem polnud neil võimalik teha muusikat kodus kuna korter oli üüritud, kuid nüüd on neil oma stuudio korteris mis on nendejaoks väga hea. Lisaks mainivad nad, et venemaa publik on hakanud muutuma kapriisseks kuna kontserdeid veel toimub seal ning nad juba ootavad, et pääseda euroopasse ja baltikumi kuna siin võetakse neid vastu hea tuju ja kiljetega.

Teades, et artistidel on ka erinevad Instagrami kontod uurisime kas neid ka moositakse?
Vitja: Jah sain aru aga minule ei kirjutata ja pole mõtet, ma olen hõivatd...
Dashalt otsest vastust me ei saanud kuid Vitja rektsioon annab meile nii mõndagi märku. Dasha märkis lisaks, et uusi sõnumeid ta ei loe kuna neid on lihtsalt liiga palju.

Artistidena on tegu väga sõbralike ja rahulike inimestega. Väga meeldiv on nendega koostööd teha ja on aru saada, et artistid on ka inimesed. Küsisime neilt kas nad ka tülitsevad  millele saime vastuseks "jah, me oleme ka ju inimesed kuid me lepime väga kiiresti ära".

Vaata täispikka venekeelset intervjuud siit:

Intervjuus osalesid Vitja, Dasha ja MJProduction