lusia chebotina

Lusia Chebotina rõõmustab Eesti fänne ja annab kontserdi Tallinnas MJclub'is 17.06.2022!

Elulugu
Ljudmila Andreevna Tšebotina on 26.aprillil 1997 (24. aastane) Petropavlovski-Kamtšatskis sündinud neiu kes on eeskujuks paljudele. Ta on tõestanud, et kirg muusika ja kunsti järgi ning järjepidevus viib sihini. Tema elu on olnud nagu karussell. Noores eas oli ta juba muusika huviline ning tegi lasteaias etteasteid kasvatajatele millepeale soovitati vanematel noore tulevikutalendi andeid edasi arendada. Me ei tea kes on tema ema ja isa kuna artist ei soovi ega räägi oma pere elust kaitstes neid liigse fännide uudishimu eest. Väga varases eas kolis perekond Moskvasse. Selgus, et pealinna elu ei ole kuigi lihtne ning alguses oli perel keeruline hakkama saada. See ajendas noort artisti veelgi oma unistuste poole liikuma. Noorena osales Ljudmila erinevates muusika projektides ja telesaadetes nagu näiteks "Лови момент" (Haara hetk), "Детская площадка" (mänguväljak) ja episoodiline roll humoorikas lastele mõeldud ajakirjas "Ералаше" (Eralash). Tema iidol oli Whitney Huston kellelt ta õppis, et artistil on vaja oma stiili. Sellega tal probleeme ei olnud kuivõrd tema hääl oli väga kergesti eristatav teiste laste häältest. Pärast põhikooli lõpetamist asus tulevane staar õppima kolledžis vokaaliõpetaja ametit mille kõrvalt käis ta ka elatist teenimas karaokes taustalauljana. Tema isiklikust elust pole palju teada kuid teame seda, et artist ei ole abielus. Läbi tema karjääri on mitmeid spekulatsioone erinevatest suhetest nagu näiteks YurKissiga, Nikita Alekseevi ja hetk kus ljudmilla oleks peaaegu abiellunud kuid viimasel hetkel sai ta aru, et see ei ole tema jaoks. Ta soovib ,et saatus viiks teda kokku "selle õigega" ning on nõus ootama senikaua.

Karjäär
Kuna Ljudmila on juba noorena harjunud lavalaudadega ning iga esinemine on tema isu kuulsuse ja suurtemate lavade järgi kasvatanud, ei ole ime, et artist on osalenud nii paljudes konkurssides nagu ta tänaseks on. Nagu iga kuulsust ihkav noor, alustas temagi sotsiaalmeediast postitades sinna kuulsate lauljate Covereid*. Samal ajal hakkas neiu osa võtma erinevatest võistlustest ja muusika projektidest. Suurema tähelepanu tõmbas ta endale osaledes Ukraina teleprojektis "Голос країни" (riigi hääl) mis keskendus talentide otsimisele.

Saates osalemiseks pidi artist välja käima suure summa raha mida tal ei olnud kuid toetava ema abiga sai see mure lahendatud. Artist mõistis, et kasvava talendi jaoks on just tele- ja muusikaprojektid hea koht kust alustada. Naastes Ukrainast inspireerituna, hakkas noor talent ennast veelgi jõudsamalt harima ja täiustama. Ta hakkas looma veelgi paremaid videoid mille ta postitas instagrami ja tegema kaaneversioone kuulsatest lauludest. See kasvatas tema jälgiaskonna sajale tuhandele. Samuti hakkas ta looma ka autorilaule millest selleaja üheks populaarsemaks sai "Отпусти" (Lase lahti) mille ta salvestas koor kuulsa räppari Dzhiganiga.

Nii võttis ta ette teise projekti "Dil Hai Hindustani" mis on India teletalendivõistlus kus esinejatel tuleb Hindi keeles esitada ainult Bollywoodi laule.
Sellega ei olnud tal suuremaid probleeme kuna nad on koos emaga suured India kino fännid.

Tänaseks on artist lasknud välja mitmeid ülipopulaarseid singleid millest kuulsaimad on:

-Солнце Монако

-Coming Out

-8