misha marvin

Misha Marvin tuleb Eestisse ja annab kontserdi MJClub'is!

Elulugu
Misha Marvin ehk Mihail Rešetnjak on 15. Juulil 1989. aastal Tšernivitsi linnas Ukrainas sündinud tulevane suur staar. Tema lapsepõlv oli tavaline kuid teda eristas teistest noorukitest põlev kirg muusika vastu. Ta õppis hästi ning pärast kesk-kooli lõpetamist aastal 2006 kolis ta Kiievisse, et proovida kätt meelelahutusäris. Suur kirg muusika vastu ajendas neermeest saama erialast haridust ning seepärast astusgi ta kultuuri ja kunstide vanempersonali akadeemiasse (muusikateaduse osakonda).
Oma muusikakarjääri alustas ta veel üliõpilasena. Tal tekkis võimalus liituda poistebändiga kuid see ei kestnud kaua. Peale paari kompositsiooni, mis läksid neile maksma vaid kaamera rendi, lagunes grupp laiali. Samal ajal visati Misha välja koolist kuna ta ei jõudnud lõpueksamile. Suurema osa tema ajast rööviski just poistepändis osalemine mida laulja täna veidi häbeneb selle ebaprofessionaalsuse tõttu. Ta kirjutas ise sõnu ja nagu heale laulukirjutajale omane on, sai ta aru, et laulu tuleb panna oma tunded. Seda tehes ei saa imestada, et tema talenti varsti märgati.
2013. aasta oli Mishale elumuutev. Tema sõber, kellega nad koos olid just laulu kirjutanud, tutvustas teda venemaa ühele kuulsaimale plaadifirma Black Star Inc direktorile Pavel Kuryanovile. Pavel aitas noormehel kohe karjääriga algust teha ja Misha sai esimeseks ülessandeks aidata artisti ХАННА (loe: Hanna) albumi ettevalmistamisel. Samuti on Misha töötanud mitmete teiste nimekate artistide albumite ja laulude kallal nagu näiteks Egor Kreed album "Холостяк" (loe: poissmees), MOT'i laul "Кислород" (loe: hapnik) mida MOT esitas koos ansambli VIA Gra'ga.
2015. aastal proovis Misha hakata ise laulma ning selle kinnituseks sündis laul "Ну что за дела" (loe: mis toimub). Laul osutus nii heaks, et algselt plaanitud esitajatega
Misha ja DJ Kan'iga liitus ka räppar Timati. Sama laulu muusikavideo salvestamisel osales isegi tänane popdiiva Olga Buzova.
2016. aastal andis Misha välja esimese soololaulu "Ненавижу" (loe: vihkan) mis oli ka verstapostiks artisti vidokvaliteedi tõusmisele.
Tänaseks on Misha Marvin lõpetanud koostöö Black Star Inc'iga

Kuulsaimad laulud

-МИША МАРВИН & ХАННА - Французский Поцелуй

 

--Миша Марвин - С ней