MJProduction aasta 2020 kokkuvõte

MJProduction võtab aasta 2020 kokku. Selles leidub nii häid kui halvemaid hetki. Lisaks eemaldavad nad oma kattevarju mõningatelt 2021 aasta plaanidelt.

Aasta 2020 oli kõigile väga pöörane ja ettearvamatu aasta. Saime näha nii vihmametsa põlenguid kui ka WC paberi hullust. Kõigerohkem mõjutas meid suur koroona pandeemia. Inimesed ei tohtinud lahkuda kodudest, ranged piirangud ettevõttetele ja valitsuses olev segadus toetusmeetmete haldamiseks ja nii edasi.

MJProductionil oli 2020 aastal planeeritud 9 kontserdit millest toimus vaid 2. Nendeks olid 21.Veebruaril toimunud Morgernshterni kontsert

ja 04.Septebril toimunud NILETTO kontsert

 

"Ootame suurima huviga mida see uus aast toob meile. Ennustada ja ette planeerida on peaaegu võimatu. Hetkel oleme saanud kevael kahe kuu palgahüvitise ja 2020 aasta lõpus digilahenduste toetuse. Üldiselt on suur segadus mis üldse meelelahutus maailmaga edasi saab. Toetusi ja hüvitisi jagatakse nii nagu tahetakse sellest sektorist lahti saada samal ajal kui piiranguid kehtestatakse aina rohkem. Nagu ka Hr. Helme uudistes mainis pole neil poliitilist isu tegeleda turismi ja meelelahutusega. Valitsus ei söanda keskenduda murekohtadele vaid peab hetkel tähtsamaks teisi asju. Suur osa meelelahutus kohti panevad uksed lõpuks lihtsalt kinni ja need kes suudavad ellu jääda on saanud väga suure löögi. Eks enne ei olegi seda näha kui piirangud läbi saavad ja rahvas hakkab märkama, et reedel plaane tehes teie lemmik klubi või restoran on lihtsalt kinni ning tuleb jääda koju kuna see koht mis on lahti on juba puupüsti rahvast täis." räägib MJProduction projektijuht Aiko Henry Austrin.

Plaanid uueks aastaks-

Vaatamatta suurtele löökidele ja ürituste edasilükkamistele ei anna MJProduction alla. Nad kergitavad natukene oma kattevarju ja räägivad mis plaanid on neil uueks aastaks.

Piletimüügi platvorm- Olles ise kontserdite korraldajad on iga kontserdi lahutamatu osa piletimüük kuid tihtipeale on piletimüügi platvormidel tingimuseks, et väljamaksed toimuvad peale ürituse tomumist. MJProduction on üritusi korraldades käinud läbi nii tulest kui ka veest ning võtab asja ise kätte.

MJProductioni juht Jüri Mets kommenteerib plaani selliselt "Nähes ise kui palju muudaks selline lahendus nagu meil on organisaatori elu lihtsamaks otsustasime käed lüüa ühe süsteemide arendajaga ja töötame hetkel välja süsteemi meie kodulehele kus on võimalik korraldajatel panna müüki oma üritus. Suureks erinevuseks on see, et väljamaksed toimuvad regulaarselt iga kuu alates ürituse müügile panemisest. Organisaatoril tekib lisavõimalus oma ressursid suunata uuesti oma kontserdisse. Täpsem info tuleb siis kui kõik on täiesti valmis."

Suured festivalid- Plaanis on teha paar suurt festivali millel on oma kindel žanr.  Inimesed kellele meeldivad kuumad ladina ameerika rütmid, kellele aga nostalgilised dressipükstes 90'ndad või hoopis tahaks keegi nautida pop muusikat imetledes eksklusiivseid ja unikaalseid autosid. Kõigile leidub mille pärast kohale tulla kuid täpsemalt saab teada plaanidest kui riigis saabub selgus ürituste korraldmise kohta.