DzhaRo & Hanza

DzhaRo & Hanza

Elulugu
Tegu on duoga kahest sõbrast Orhan Orudžov ja Han Avakyan kes on lapsepõlvest saadik kokku määratud. Asjaolu, et nii Orhan kui ka Han on mõlemad sündinud Armeenias aastal 1993 on hea algus tulevaseks staari teekonnaks. Orhan ja Han olid klassikaaslased ning hoolimatta iseloomu erinevustest 'klappisid' nad kohe. Orhan on iseloomult rahulikum ja salajasem kuid Han on iseloomult peo hing. Lapse-east saadik on nad kirjutanud muusikat ja luulet ning käisid koos muusikakoolis kus otsustasid, et saavad artistideks. Duo kirjutab oma loomingu ise. Muusika kirjutamisega tegeleb rohkem Han ja sõnade ning luulega tegeleb Orhan. Nende žanriks on hip-hop räpp ning duo suudab sellest välja pigistada viimsegi tilga mis meelitab ligi miljoneid fänne.

Karjäär
Olles lapsepõlvest saadik muusikaga käsikäes käinud otsustas duo, et hakkavad tegelema iseenda karjääri ehitamisega. Duo alustas sotsiaalvõrgustikus VKontakte kus nad lõid enda lehe nimega Джаро & Ханза. Sellel lehel avaldasid nad enda uusi lugusid. Nende stiiliks oli ja jäi hip-hop räpp kuid kuna duo sihtis teadlikult Venemaa publikut pidid nad tegema midagi mida mis jääks silma. Nad keskendusid sügavamõtteliste tekstide kirjutamisele. Ja see toimis! 2017. aastal avalikustatud laul "Масти" tõi neile kauaoodatud tähelepanu ning duo sai ettepaneku sõita Moskvasse, et hakata tegelema muusikaga proffessionaalsel tasemel.

Saabudes moskvasse 2018. aastal avalikustas duo laulule "ДамаLove" esimese muusikavideo kuid see ei saanud niipalju tähelepanu kui sama laulu YouTube video.
Samal aastal enne muusikavideo avalikustamist lasi duo koostöös stuudioga "Союз" välja järgmise hiti nimega "Белладонна".
Suuremaks läbimurdeks võib pidada duo 2019. aasta Juuli kuus välja lastud laulu "Королева танцпола" mis on tänaseks kogunud üle 54 miljoni kuulamise.
Nende edu saatis neid ka järgmisel aasta kui nad andsid välja laulu nimega "Ты мой кайф" millel on tänaseks ligi 111 miljonit kuulamist. Kõige selle kõrval tegeleb duo ka teistele Venemaa artistidele laulusõnade ja muusika kirjutamisega.

Isiklik elu
Orhan ja Han on erinevate isiksustega inimesed. Orhani saab kirjeldada kui rahulikku, salatsevat ja vaiksemapoolset inimest. Seda aga ei saa öelda Hani kohta.
Han on energiline, silmapaistva karisma ja rõõmsameelse ellusuhtumisega inimene. Duo väärtustab väga kõrgelt enda perekonda ning kuigi on nad otsustanud jääda Venemaale elama, külastavad nad oma perekondi Armeenias. Samas ei tasu neid valesti mõista. Neile meeldib mõlemale ekstreemsus mis kajastub surfamises, langevarju hüpetes, mootorrattaga kihutamises ja paljus muus.