Reality & Shanon

Esimest korda Eesti Tele-, Meedia- ja Meelelahutusmaastikul on just sinul võimalik koos pidutseda teleseriaali "Poissmeeste Pidu" kangelastega!

Üritusel kütavad õhu kuumaks ja lisavad pingeid Liisi, Carola, Tiiu, Hanna, Eliise, Elza, kõmuline Kevin ja paljud teised. Laval astub üles paljude lemmik Shanon oma uute ja vanade lauludega.

Eelmainitud teleseriaal "Poissmeeste Pidu" on TV3'e uus tõsieluseriaal kus saavad kokku neli vallalist noormest kes otsivad endale "seda õiget". Saade toimub Viimsi 18+ Spas milles on neile eraldatud terve veekeskus koos lõputu alkoholi ja mugavate hotellitubadega. Saate jooksul üritavad poissmehed leida endale kaaslase kellega vanaks elada ning selles aitab neid tahvelarvuti kus noormehed saavad peo ajaks endale kaaslast otsida.

Shanon, ehk Janek Hariku eestvedamisel alustatud poproki bänd alustas oma muusikakarjääri aastal 2007. Nagu enamustele pikaajalistele bändidele kombeks on ka Shanoni koosseisus figureerinud erinevaid persoone. Näiteks aastal 2009 lahkus bändi ridadest solist Freddy Tomingas kelle asendas välja praegune solist Taavi Immato. Enne teda suutis bändiga liituda ka trummar Henry Hinno. 2009. aastal bändiga liitunud kitarrist Erko Laurimaa koha võtis üle solist Taavi Immato ning on tänaseni bändis kahel kohal.

Shanoni kuulsaimad laulud on:
"Suvi kestab veel"


"Nüüd on see käes"