retrolaks

08.10.2021 toimub Tallinnas, klubis MJClub erakordselt nostalgiline Eesti 90-ndate pidu!

Kohal on Eesti kuumimad 90-ndate ja nullindate popartistid.
*Nancy
*Astra
*Caater & Mari-Liis
*Merlyn Uusküla

NANCY elulugu
Nancy Himma (varem tuntud kui Nancy Rink) on 23.05.1965 Eestis sündinud popmuusik. Oma ema, Els Himma jälgedes käiv artist alustas oma karjääri 1994. aastal Viking Line laeval esinedes tantsutrupiga Mainor. Tema esitlus jäi silma paljudele ning sestpeale, tuttavate abiga, on artist pidanud soolokarjääri. Artisti kõige 'kuumemad' ajad olid aastatel 1995-2000. Hoolimatta artisti ammusest kõrghetkest teatakse teda tänasenigi ning artist teeb endiselt seda mida armastab ja annab kontserte. Nancy on olnud ka abielus.

Artisti tuntuimad lood on:
Hellalt hoia mind


Nii jälle riskin

 

ASTRA elulugu
1995. aastal lauluvõistlusel "Kaks takti ette" teise koha savutanud Astra Põder on 03.02.1970 sündinud Eesti laulja. Paljud on tema häält kuulnud "Raadio 2" radioreklaamides. Samal aastal ilmusid artistil esimesed laulud nagu näiteks "Sinuga" ja "Lend". Pärast väikest pausi alustas Astra enda soolokarjääri. Artist on tänaseni tegev ning annab kontserdeid erinevatel festivalidel kuid ka ööklubides.

Artisti kuulsaimad lood on:
Lootus


Kas tõesti on nii

 

CAATER ja Mari-Liis elulugu
1997. aatal oma esimese albumi välja andnud ansambel on eesti üks menukaimaid oma stiilis. Ansamblisse kuuluvad Kalle Kukk, Markku Tiidumaa ja Andrus Lang. Oma kõrghetkel aastal 1999 pälvis ansambel suurt tähelepanu ning sai Eesti muusikaauhindadel 'Kuldse Plaadi' auhinna laulu "O Si Ne Ne". Sama aasta tõi neile veel suurt tähelepanu kui nende ansambel nimetati aasta ansambliks ning nende album pälvis aasta albumi tunnuse. Ainuüksi kuue aasta jooksul suutis ansambel välja anda tervelt kümme albumit. Mari-Liis Rahumets oli alles teismeline kui alustas enda karjääri. Vaadates tagasi 90-ndatele on artist veendunud, et iga selleaegne artist kirjeldaks neid aegu kui 'pöörased ajad'. Tänaseks töötab Mari-liis õpetajana ning ka huvikeskuses.

Nende kuulsaimad laulud on:
O Si Ne Ne


II Dimensioon


Mis tegema nüüd Pean

 

Merlyn Uusküla elulugu
Aastal 1984 sündinud Merlyn Uusküla on väga mitmekesine inimene. Artist on 2007. aastal lõpetanud bakalaurusekraadiga Tartu Ülikooli Pärnu kolledži, kus õppis turismi- ja hotelliettevõtlust. Samuti on Artist omastanud Estonian Business School'is magistrikraadi rahvusvahelises ärijuhtimises. Artist on proovinud ka kätt näitlemises ning reporterina. Aastatel 1993-1998 laulis artist Ellerheina lastekooris. Merlyn Uusküla on ka noorest saadik osalenud paljudes kodumaistes teleprojektides nagu näiteks "Laulukarussell", "Tähtede laul" ja "Kaks takti ette".

Karjäär
Merlyn Uusküla muusikakarjääri suurimaks läbimurdeks võib pidada aastat 2004 kus ta oli populaarse tüdrukutebändi "Nexus" põhivokalist. Bändi kuulusid veel Janne Saar ja Helen Randmäe. Bändi eestvedajaks oli Vahur Valgmaa aliasega Peter Ross. Nende Album "Nii kuum" sai nende ühe kuulsaima lauluga "Nii kuum" üheks meeldejääivamaks teoseks. 2004 aastal ilmus Nexusel teine album nimega "Nexus 2". Aastast 2005 muutis bänd oma suunda ning hakkas esinema live-bändiga. 2006. aastal lõpetas Nexus tegutsemise. Peale seda, aastal 2007 alustas Merlyn Uusküla oma soolokarjääri. Olles edaspidi ise oma lugude autor tuli neid järgnevatel aastatel palju. Tänaseks on artist loonud üle 25 laulu ning on ka avaldanud paar albumit.

Artisti menukaimad lood:
Raju reede


Jälle 18