Tingimused ja reeglid!

MJCLUB OÜ
Reg: 16331383
KMKR/VAT: EE102420041
Juhatuse liige
Jüri Mets
Aadress: Tallinn, Parda 9, 10151 Estonia   
E-post: info@mjproduction.ee

DC & FC - Dressides sisenemine keelatud v.a eriüritustel

MJCLUB omab õigust valida kliente * keda teenindada ning keda mitte!

Ostmine
1. Vali üritus või toode
2. Valige hinna tüüp ja kogus. 
*Kui üritusel on toodud saali plaan, valige soovitud sektor ja  kogus.

3. Ostukorvi ülevaade
Kontrollige, et ostukorvis oleks soovitud tooted või piletid ning vajutage nupule 'VORMISTA OST'.

Logi sisse / Maksa külalisena
*Kui teil veel ei ole kasutajat, saate seda mugavalt teha vajutades nupule 'Registreeru'.

4. Kättetoimetusviis
Reeglina PDF piletite puhul jõuavad nad mõne minutiga Teie poolt sisestatud e-postile, peale eduka makse sooritamist! (NB! Kindlasti järgi, et e-post oleks õige!)

5. Ostes pileti olete nõustunud reeglitega k.a ka:

a) sisenemisel on ootejärjekord 

b) turvalisuse kontrolli läbimine sisenemisel 

6. Ostes pileti saate kindlad olla, et artisti etteaste ei alga enne kui kõik eelmüügist soetatud piletitega kliendid on saalis. (Kohapeal saab osta pileti vaid juhul kui need on olemas) 

Makseviis
Valige soovitud makseviis ja Riik
 
Tagastamine

Seadusest tulenevad õigused ja kohustused: Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (ttja.ee)  (Palun tutvu enne rumaluste kirjutamist)
e-poest ostetud tooteid on  seaduse kohaselt võimalik tagastada või vahetada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. (Antud seadus ei käsitle ürituste pileteid!)

NB! Tagastamisele ei kuulu ürituste piletid v.a kui üritus on tühistatud või edasi lükatud ning teile ei sobi uus kuupäev.

1. Kui Teie ostsite pileti ning soovite selle vahetada, tagastada siis on selleks 2 võimalust:

a) Saatke meile kiri lisades (Kviitung, pilet- ja tellimuse nr) E-mail: info@mjproduction.ee

NB!

Tagastamise soovist tuleb teada anda 10 päeva jooksul!  

Tagastamine toimub alates avalduse saamisest 45 päeva jooksul! (Sellega olete nõustunud pileti ostmisel)

 
Makseinfo
Ostude eest tasumine  e-poes on lihtne ja mugav.
 

Tellimuste eest saab tasuda kõikide eesti pangalinkidega ja krediitkaardiga.

Kõik e-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes.

Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises

maksekeskkonnas.

 
 
Vahetamisele ei kuulu
1. Rikutud toode

2. Kaotatud pilet

3. Üle tähtaja läinud tooted ja piletid.

4. Ei ole võimalik vahetada ostetud piletid mõne muu toote või pileti vastu

5. Tagastada ei saa võidetud pileti

6. Ei ole võimalik tagastada ja/või vahetada pileti juhul kui: 

NÄIDE: "Minul on muutunud plaanid!", jne!!
 
Tarneviis
1. Teie tellitud kauba saadame teile vastavalt teie poolt sisestatud aadressile.
2. PDF piletite puhul saadame pileti teie poolt sisestatud e-postile.

3. Registreeritud kliendid saavad jälgida oma tellimuse staatust logidess sisse oma kontole. 
 
Tingimused
Tingimused e-poe müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

1.1 Müügitingimused kehtivad veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja (edaspidi veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Müügitingimused kehtivad veebipoe ja eraisikust Tarbija õigussuhete reguleerimiseks.

1.3 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Mjproduction veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

1.4 veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://mjproduction.ee/

2. Hinnainfo

2.1 Kõik veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

2.2 Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva pärast tellimuse vormistamist).

2.3 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

2.4 Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel https://mjproduction.ee/

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi.

3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Vormista tellimus“.

3.3 Järgnevalt tehke valik, kas soovite tellimuse sooritada ühekordselt „külalisena“ või püsikliendina (seljuhul vajalik sisse logimine või püsikliendiks registreerumine).

3.4 Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja sobiv tasumisviis ning seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse kinnitus, mille alusel saate tasuda vastavalt eelnevalt tehtud tasumisviisi valikule vajutades lingile „Esita tellimus“. Enne tellimuse esitamist saate tutvuda mjproduction veebipoe müügitingimustega ja kinnitada seda eraldi valikus linnukesega. Ekraanile kuvatud tellimuse kinnituses leiate kõik andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega.

3.5 Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning vajadusel hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

3.6 Mjproduction veebilehel on võimalik kauba eest tasuda:

3.6.1 internetipanga kaudu, valides loetelust endale sobiva krediidiasutuse, kelle internetipanga vahendusel ta soovib Kauba eest tasuda-

3.6-2 veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E-R 8.00-17.00).

4. Müügilepingu jõustumine

4.1 Kauba müügilepinguga kohustub veebipood andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub Mjproduction veebipoele tasuma kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

4.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

4.3 Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist veebipoe pangakontole.

5. Kohaletoimetamine

5.1 Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Mjproduction veebipood tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele (v.a.juhul, kui on tegu tarnetingimusega „Tulen ise järgi“).

5.2 Veebipoe lehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest veebipoe pangakontole.

5.3 Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

5.4 Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Mjproduction veebipood ei saanud mõjutada, ega ette näha.

6. Tagastamisõigus

6.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul. Ostetud kaup ei kuulu tagastamisele, kui kaup on spetsiaalselt kliendile eritellimuse alusel valmistatud või ostetud. Samuti ei osteta tagasi ürituste pileteid v.a vaid juhul kui üritus tühistakse või lükatakse edasi ostetakse pileti tagasi 14p jooksul. Tagastatav kaup peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud.

6.2 Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille tüüpvormi leiab veebipoe kodulehelt. Taganemisavalduse võib saata vabas vormis e-postiaadressile info@mjproduction.ee või printida tüüpvorm ning lisada tagastatavale kaubale hiljemalt 14 päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest.

6.3 Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale. 6.4 Klient ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood on nõustunud kaubale ise järele tulema.

6.5 Kliendile tagastatakse tema poolt tasutud tellimuse summa, sealhulgas kättetoimetamiskulu, esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel kauba ostust taganemise avalduse esitamisest. Juhul, kui tellimus tagastatakse osaliselt, tagastatakse kättetoimetamiskulu proportsionaalselt tagastatud toodete arvuga.

6.6 Kauba tagastamise kulud kannab Tarbija, välja arvatud juhul, kui üleantud asi ei vasta tellitule.

6.7 Kliendi poolt tasutud tellimuse summat ei tagastata ennem, kui tagastatav kaup on jõudnud Mjproduction veebipoe lattu.

6.8 Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.

7. Vääramatu jõud

7.1 Veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

8. Isikuandmete töötlemine

8.1 Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kont.telefon, kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

8.2 Veebipoel on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

8.3 Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks .

8.4 Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku Mjproduction veebilehel .

8.5 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Mjproduction veebipoel ligipääs.

9. Pretensioonide esitamise kord

9.1 veebipood vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

9.2 Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

9.3 Kaubal puuduse ilmnemisel tuleb lõpetada kauba kasutamine.

9.4 Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab Mjproduction veebipood.

9.5 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@mjproduction.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

9.6 Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

9.7 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

9.8 Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

10. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

10.1 Kui veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusesse