Vaido Neigaus

Vaido Neigaus

Ta õppis Pärnu-Jaagupi muusikakoolis laulmist ja klassikalise kitarri mängimist. Lisaks täiendas ta ennast ka näitekoolis, kus õppis näitlemist.

Aastal 2007 pääses ta telesaates "Eesti otsib superstaari" saja parema hulka, kuid teatrivoorust edasi ei pääsenud.

Aastal 2011 tegi Vaido Neigaus näitlejadebüüdi saates «Saladused».

Aastal 2012 andis ta välja esimese debüütalbumi "Sellel peol" Plaadil on 11 lugu pluss 2 boonusremiksi. Albumilt leiab lood "Kõigest loobunud" ja "Sellel peol". Albumi autoriteks on Vaido Neigaus, Meelis Eskola ja Anti Taar. Samal aastal tegi ta kaasa saates "Õhtusöök viiele".

Aastal 2014 sõlmis Vaido Neigaus lepingu MJ Productioniga, mille eestvedaja on Jüri Mets. Koostöös MJProductioniga andis valmis 2015. aastal album "Yolo". Plaadil on 8 eestikeelset lugu (nt "Kuuvalgus", "Lucifer" ja "Suvi"). Lugude autorid on Vaido Neigaus ja Jüri Mets.

Aastal 2015 valmis Vaido Neigausist eluloofilm «Mu nimi on Vaido», samal aastal mängis ta komöödiasarjas «Köök» kokka.

Kolmas stuudioalbum, "Vaido Neigaus", ilmus 2018. aastal. Plaadi produtseeris MJ Production. Albumil on 10 lugu pluss 1 boonus, nende seas singlid "Kõnnin tormiteed", "Rikun ma reegleid", "Linade vahel", "Nii hea", "Sind endaga viin" ja "Tüdruk". Lugude autorid on Vaido Neigaus ja Jüri Mets.

2019. aastal avaldatud digitaalset ingliskeelset EP-d "V:EP" saab kuulata Spotifys. EP-l on 5 lugu. Laul ”Give Me All Your Luvin‘“ valiti singliks ja sellele tehti muusikavideo. "V:EP" tehti koostöös MJ Productioniga ning peale seda lõpetati ka koostöö. Aastal 2019 suvel teatas ta Kroonika ajakirjas, et on salaja abiellunud soomlasega ja kirjutab elulooraamatut. Samal aastal sügisel avaldas ta loo "Mees metsast" mille kaasautoriks on Mikk Tivas. Loole tehti ka muusikavideo. Enne jõule ilmus singel "Jõuluöö". Loo kaasautor on Ivo Degis. Aastal 2020 avaldas Vaido LGBT-toetava loo "Värvid", mille kaasautoriks on Ivo Degis ja Marco Margna.

Kokku on ta avaldanud 3 stuudioalbumit ja ingliskeelse EP. Avaldanud muusikavideoid ja andnud sadu kontserte.

Aastal 2020 sügisel avaldas ta raamatu ”Mees metsast”, kuhu omapoolse kommentaari selle raamatu kohta on lisanud ka Anu Saagim ja Diana Klas.

Suurimad Projektid

• MJ YoungFest
• YoLo Tuur 2017 Estonia 
• Eesti otsib superstaari
• 4 Albumit
• Klubituur Eestis 2016
• 
• 

Warm UP

Egor Kreed

Max Barskih

Jah Khalib

T.A.T.U

VIIRUS

jne

 

 

MJproduction'i projektis "Kas ma olen Ilus" Vaido kehastas saatejuhi.