Vaido Neigaus

Vaido on eeskujuks neile, kes soovivad olla nemad ise, mitte ei käitu teiste järgi.

lazyload

Tema Biograafia

Vaido Neigaus tegeles laulmisega juba lapsena. Tema huvi muusika ja laulmise vastu tuli 7 aastasena kui ema talle esimese laulu õpetas. Vaido esimene lavakogemus oli koos poistekooriga ning samuti osales ta lauluvõistlustel erinevates koolides. Huvi oli niivõrd suur, et Vaido läks muusikakooli veel laulmist ja ka klassikalist kitarri õppima. Mida aeg edasi, seda rohkem tahtis ta end täiendada ning läks sellepärast ka kooli näiteringi näitlemist õppima. Suuremad edusammud ootasid Vaido´t saates ``Eesti otsib superstaari´´, kus ta jõudis teatrivooruni. Et, mitte pead norgu lasta, otsustas Vaido teha ühest kreeka keelsest loost coveri("Kõigest loobunud")ning selle youtube.com üles laadida.

Päev hiljem võttis temaga ühendust Madd Records, kes nägid temas potensiaali ning otsustati teha loole "Kõigest loobunud" muusikavideo. Video oli niivõrd edukas, et selle vaatamisi oli ligi 200 inimest päevas. Samuti kogusvideo tuntust erinevates meediaväljaannetes

lazyload     lazyload    lazyload

Tema Lugudest

"Kõigest loobunud" loole järgnesid ka lood "Loodan, et jääd", "Unusta sa mind","Üksainus Soov" ja "Iga Hetkega", mis vallutas noorte südamed koheselt..

Kuna teised lood rääkisid armastusest ja valust, siis järgmise loo puhul tahtis Vaido midagi uut. Lugu "Sellel Peol" räägib klubi intriigidest ja sellest, mida Vaido arvab oma vihkajatest, viidates näkku sülitamisele.Loole "Sellel Peol" tehti muusikavideo, mis ei olnud enam nii tavaline, kui "Kõigest loobunud" video. Videos näeb Vaidot pööraselt liikumas rahva seas ning teisi huvitavaid kaadreid. Video mõte on näidata Vaidot sellisena, nagu ta olla tahab ja seda kui suva tal teiste "arvamustest" on. Video muutus hetkega väga populaarseks ning sellest sai järgmine hitt, mis sundis noori seda lugu aina rohkem kuulama. Järgmine lugu tehti koos ansambel Slämmiga, mis kannab nime "Tahan olla Sinu". Loole annab imelise naisvokaali Jaanika Merelaht, kes on saatnud seda bändi ligi 10 aastat. Tungiv soov selle bändiga koostööd teha tuli Vaidolt, kes on Slämmi fännanud kõik need aastad.Vaido on osa võtnud ka EESTI LAULU konkursist, kuid hetkel pole sealne edu teda soosinud.Lood, millega ta soovis osa võtta, olid "Life ja "Our Love".

Vaido on eeskujuks neile, kes soovivad olla nemad ise, mitte ei käitu teiste järgi. Nagu Vaido erinevates intervjuudes on öelnud, siis tema ülesandeks on jäänud siiski noorte innoveerimine, tegema midagi sellist mida nad ise siin elus tahavad teha. Näiteks eristumine teistest! Kui südames tunned siiski, et ei suuda olla selline nagu siinne hall mass, siis parim võimalus selle rakendamiseks on teha mitte välja inimestest, kes arvavad et sa teed midagi valesti.

Lihtsalt tee seda mida ise soovid ning tee kõik, et su unistused täituks! Pärast pikka pikka mõtlemist andis Vaido välja albumi "Sellel Peol" mis osutus noorte seas väga populaarseks.

Nunc et risus. Etiam a nibh. Phasellus dignissim metus eget nisi.

 

Aastal 2012 suvel lõpetas Vaido koostöö plaadifirmaga Madd Records ning võttis aja maha, et õpingutele pühenduda.

2014 aastal liitus Vaido MJ Productioniga ning lõpetasime koostööd 2018a


Vaido Neigaus
Laulja Lugude kirjutaja Artist